Propozice a výsledky


Školní rok:   2022/2023   2021/2022   2019/2020   …   2015/2016   2014/2015  

Atletický čtyřboj

2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci 6.-7. třída, III. žákyně 6.- 7. třída 9.5.2022 - 9.5.2022 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

IV. žáci 8.-9. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 10.5.2022 - 10.5.2022 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Atletický trojboj


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5.třída smíšené družstvo 11.5.2022 - 11.5.2022 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Basketbal


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci, IV. žákyně 8.-9. třída 25.2.2022 - 28.2.2022 8.50 - 14.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Beachvolejbal


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žákyně 6.-7. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 26.5.2022 - 26.5.2022 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU Suchdol

III. žáci 6.-7. třída, IV. žáci 8.-9. třída 27.5.2022 - 27.5.2022 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



Futsal


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci- 6.-7. třída, IV.žáci - 8.-9. třída 1.3.2022 - 4.3.2022 8.50 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Rozdělení do skupin 1.3.2022 - 9.3.2022 8.50 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Kontaktní osoba:



Házená


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.- 7. třída 20.1.2022 - 20.1.2022 8.50 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

IV. žáci 8.-9. třída 21.1.2022 - 21.1.2022 8.50 - 13.00 TJ Ruzyně- Scandinavia

Kontaktní osoba:



McDonald's Cup


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A) I. děti 1.-3. třída, B) II. děti 4.-5. třída 7.4.2022 - 19.4.2022 8.45 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin 7.4.2022 - 19.4.2022 8.45 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



Nebušický přespolní běh


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. děti a žactvo 1.-9. třída 21.4.2022 - 21.4.2022 9.00 - 13.00 Areál zdraví Nebušice

Kontaktní osoba:



Nohejbal


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.- 7. třída 16.5.2022 - 16.5.2022 8.45 - 13.30 Víceúčelové hřiště DDM P-6, Na Vypichu

IV. žáci 8.-9. třída 17.5.2022 - 17.5.2022 8.45 - 13.00 Víceúčelové hřiště DDM P- 6, Na Vypichu

Kontaktní osoba:



Přehazovaná - děti


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 24.1.2022 - 24.1.2022 8.50 - 14.00 Aula ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



Přetah lanem


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5.tř., III. žactvo 6.-7. tř., IV. žactvo 8.-9. tř. 30.5.2022 - 30.5.2022 8.30 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Softball


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 19.5.2022 - 19.5.2022 8.15 - 14.00 hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Soutěž Mladých cyklistů


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1. kateg.žactvo 4.-6. třída, 2kateg. žactvo 7.-9. třída 24.5.2022 - 24.5.2022 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



Šachy


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší děti 1.-5. třída 19.1.2022 - 19.1.2022 8.30 - 13.00 DDM Praha 6

žactvo II. stupeň 6.-9. třída 2.3.2022 - 2.3.2022 8.45 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Šplh


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti a žactvo 1.-9. třída 7.3.2022 - 11.3.2022 8.45 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Volejbal


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci, IV. žákyně 8.-9. třída 25.3.2022 - 28.3.2022 8.45 - 14.00 ZŠ genp. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



Volejbal 3+3


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žactvo 6.- 7. třída 8.4.2022 - 8.4.2022 8.45 - 14.00 ZŠ genp. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



Vybíjená


2. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 25.4.2022 - 26.4.2022 8.45 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

A) otevřená II. děti 4.-5.třída , B) II. dívky 4.-5. třída 25.4.2022 - 28.4.2022 8.45 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Aerobic


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 4.10.2021 - 4.10.2021 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Florbal - žactvo


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 8.11.2021 - 22.11.2021 9.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 8.11.2021 - 23.11.2021 8.30 - 13.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Florbal- děti


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 23.11.2021 - 25.11.2021 9.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

I. děti 1.-3. třída, II. děti 4.-5. třída 23.11.2021 - 30.11.2021 9.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Minifotbal


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, IV.žáci 8.10.2021 - 14.10.2021 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 11.10.2021 - 14.10.2021 8.30 - 13.00 SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



Miniházená


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 6.12.2021 - 6.12.2021 10.00 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

Kontaktní osoba:



Plavání


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 1.10.2021 - 1.10.2021 8.30 - 13.00 ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



Přehazovaná


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 1.12.2021 - 3.12.2021 hala ZŠ Věry Čáslavské

žákyně 6. třída, žákyně 7. třída 1.12.2021 - 3.12.2021 8.00 - 14.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Přespolní běh


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 21.9.2021 - 21.9.2021 9.00 - 13.00 obora Hvězda

Kontaktní osoba:



Stolní tenis


1. pololetí 2021/2022
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 22.10.2021 - 22.10.2021 8.30 - 14.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Aktuální pořadí

Aktuální pořadí na tento školní rok se připravuje.

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy.

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol.