Propozice a výsledky


Školní rok:   2019/2020   2018/2019   …   2015/2016   2014/2015  

Přehazovaná

2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.tř. 12.1.2015 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

žákyně 7.tř. 14.1.2015 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Finále 6.,7.tříd 16.1.2015 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



Atletický trojboj


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 26.5.2015 8.00 - 13.00 Hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Beachvolejbal


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, starší žákyně 28.5.2015 9.00 - 13.00 hřiště ČZU -Suchdol

Kontaktní osoba:



Dopravní soutěž mladých cyklistů


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žactvo 5.-9.třída 5.5.2015 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



In- line brusle


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo a st. žactvo 22.5.2015 8.00 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



McDonald´s Cup - minifotbal


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 24.4.2015 - 29.4.2015 8.00 - 13.00 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 24.4.2015 - 29.4.2015 8.00 - 13.00 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



Nebušický běh


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 14.4.2015 9.00 - 12.30 Areál zdraví - Nebušice

Kontaktní osoba:



Nohejbal


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.žáci 20.4.2015 8.00 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Praha 6

st.žáci 23.4.2015 8.00 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Orientační běh


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 12.5.2015 8.00 Malá Chuchle P-5, areál loděnice USK



Pohár Rozhlasu


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 6.5.2015 7.45 - 14.00 Stadion DDM hl. m.Prahy- Na Kotlářce 1

mladší žákyně, mladší žáci 7.5.2015 7.45 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Nebušice

Kontaktní osoba:



Přetah lanem


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st. děti, ml. žactvo, st. žactvo 8.4.2015 8.00 - 11.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Softball


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo a st. žactvo 17.4.2015 7.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Šachy


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.stupeň 7.1.2015 8.00 - 13.00 DDM Praha 6

II.stupeň 14.1.2015 8.00 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Šplh


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. tř 4.2.2015 8.40 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Volejbal


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně 20.3.2015 8.00 - 13.00 tělocvičny ZŠ Jana Wericha

starší žáci 23.3.2015 8.00 - 13.00 tělocvičny ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Volejbal 3+3


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo 25.3.2015 8.00 - 13.00 tělocvičny ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Vybíjená


2. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 11.3.2015 - 16.3.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

žactvo 4.-5. třída 11.3.2015 - 18.3.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Aerobic


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.-9.tř 17.9.2014 8.00 - 14.00 Hala ZŠ Petřiny- jih
informace na webu

Kontaktní osoba:



Atletický čtyřboj


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žactvo 22.9.2014 7.45 - 14.00 Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy

Kontaktní osoba:



Florbal - děti


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. děti 14.11.2014 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu
st. děti 24.11.2014 - 25.11.2014 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu
Rozd. do skupin

14.11.2014 – mladší děti
24.,25.11.2014 – starší děti

Kontaktní osoba:



Hanspaulská laťka


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žactvo 2.12.2014 7.45 - 11.00 hala USK Praha Strahov

Kontaktní osoba:



Házená


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st. žáci 26.11.2014 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha
ml. žáci 27.11.2014 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha
Rozd. do skupin

Kontaktní osoba:



Basketbal


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st.žáci,žákyně 20.10.2014 7.50 - 13.00 Hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



Florbal


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žactvo 4.11.2014 7.45 - 14.00 hala ZŠ T.G.M., Nebušice
Rozd. do skupin 4.11.2014 7.45 - 14.00 hala ZŠ T.G.M., Nebušice

Kontaktní osoba:



Futsal


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žáci 23.1.2015 7.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Finále Futsal 2.2.2015 7.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Rozpis ml. a st. žáci

23.,26.-28.1. skupiny ml.,st.žáci; 2.2.2015 finále

Kontaktní osoba:



Minifotbal


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žáci 1.10.2014 - 2.10.2014 8.00 - 13.00 Hřiště SK Aritma Praha

Finále ml.,st. žáci 3.10.2014 Hřiště SK Aritma Praha

Rozd. do skupin

Kontaktní osoba:



Miniházená


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 3.-5. tř 28.11.2014 8.45 - 13.00 hala HC Dukla Praha
Rozd. do skupin

Kontaktní osoba:



Plavání


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml., st. žactvo 30.9.2014 8.40 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



Přespolní běh


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml., st. žactvo 7.10.2014 10.00 - 13.00 Areál Džbán

Kontaktní osoba:



Stolní tenis


1. pololetí 2014/2015
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo 15.10.2014 8.00 - 12.00 ZŠ Dědina
st. žactvo 17.10.2014 8.00 - 12.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Aktuální pořadí

Aktuální pořadí na tento školní rok se připravuje.

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy. Stáhnout

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol.