5.2.2015 - 11.00 Nový web PP6

Celý článek
Archiv soutěží Pravidla

O poháru Prahy 6

Vítáme vás na internetových stránkách Centra sportu Dědina, které spravuje oddělení sportu, turistiky a soutěží, jedno z dislokovaných pracovišť Domu dětí a mládeže Prahy 6 – Bílá Hora, U Boroviček 650/5.

Stránky jsou věnované sportovním soutěžím dětí základních škol a víceletých gymnázií. Městská část Praha 6 je patronem Poháru Prahy 6 a z velké části finančně podporuje sportovní soutěže pro školy nejen své městské části.
Soutěže jsou od roku 2007 otevřeny i školám Městské části Praha 17, která finančně přispívá na ceny pro vítěze. Soutěže jsou podporovány i Okresní radou asociace školních sportovních klubů Praha 6.

Vítězná družstva škol MČ Praha 6 a MČ Praha 17 mohou ve sportovních soutěžích, vyhlašovaných MŠMT, postoupit do celopražského – krajského kola, které je pořádáno pod názvem Poprask. Výjimkou je nejmasovější celorepubliková soutěž McDonald´s cup, kam postupuje jen jeden zástupce OR AŠSK Praha 6 bez ohledu na příslušnost k MČ Praha.

Fotogalerie zahrnuje dokumentaci vytvořenou pracovníky DDM a pedagogickým doprovodem školních družstev, kterou jste nám poskytujete. Rádi uvítáme Vaše příspěvky se zprávami o Vašich školních soutěžích a další příspěvky do fotogalerie.

V případě, že vaše družstvo postoupilo do městského kola, hledejte informace na stránkách DDM hl.m. Prahy: www.ddmpraha.cz.

Aktuální pořadí

Aktuální pořadí na tento školní rok se připravuje.

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy.

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol.