Propozice a výsledky


Školní rok:   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015  

Atletický trojboj

2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 17.5.2016 8.00 - 13.30 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Basketbal


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 15.2.2016 - 17.2.2016 8.00 - 12.30 hala ZŠ Petřiny - jih

Kontaktní osoba:



Beachvolejbal


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně,starší žákyně 2.6.2016 9.00 - 13.00 ČZU Suchdol

mladší žáci, starší žáci 3.6.2016 9.00 - 13.00 ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



Dopravní soutěž "Mladých cyklistů"


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žactvo 11.5.2016 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



Futsal


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci, st. žáci 19.1.2016 - 1.2.2016 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Rozdělení do skupin 19.1.2016 - 1.2.2016 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Kontaktní osoba:



In- line brusle


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo, starší žactvo 25.5.2016 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



Minifotbal- McDonald´s Cup


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 25.4.2016 - 29.4.2016 8.00 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin 25.5.2016 - 29.5.2016 8.00 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

ZMĚNA -Rozdělení do skupin 25.5.2016 - 29.5.2016 8.00 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



Nohejbal


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 21.4.2016 - 21.4.2016 8.00 - 14.00 hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu

starší žáci 22.4.2016 - 22.4.2016 8.00 - 14.00

Kontaktní osoba:



Orientační běh


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 10.5.2016 8.45 Kladno



POHÁR ROZHLASU


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, mladší žáci 9.5.2016 7.45 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

starší žákyně, starší žácii 12.5.2016 7.47 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Přehazovaná


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.,7. třída 8.1.2016 - 13.1.2016 8.15 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



Přespolní běh- Nebušice


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 14.4.2016 - 14.4.2016 9.00 - 13.00 Areál Zdraví- Nebušice

Kontaktní osoba:



Přetah lanem


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 4.-9. třída 25.2.2016 - 25.2.2016 8.30 - 12.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Softball


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 6.-9. třída 12.4.2016 - 15.4.2016 7.45 - 14.00 hřiště ZŠ Jana Wericha
 Soutěž  se bude konat ve dvou dnech. V případě nepříznivého počasí náhradní termín 19.4.2016.

Kontaktní osoba:



Šachy


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.stupeň 20.1.2016 - 20.1.2016 DDM Praha 6

I.stupeň 3.2.2016 - 3.2.2016 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Šplh


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 4.2.2016 - 11.2.2016 8.30 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Volejbal


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 15.3.2016 - 16.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Volejbal 3+3


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo 18.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Vybíjená


2. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 1.3.2016 - 4.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 1.3.2016 - 4.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Aerobic


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.-9. třída 18.9.2015 8.00 - 14.00 hala ZŠ Petřiny - jih

Kontaktní osoba:



Atletický čtyřboj


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 21.9.2015 - 23.9.2015 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Florbal


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 2.11.2015 - 27.11.2015 8.00 - 13.00 hala ZŠ T.G.M. Ruzyně a hala Nebušice

Rozdělení do skupin 2.11.2015 - 27.11.2015 8.00 - 13.00 hala ZŠ T.G.M., hala Nebušice
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci

Kontaktní osoba:



Florbal- děti


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 9.11.2015 - 13.11.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 9.11.2015 - 2.12.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu
POZOR ZMĚNA  4.11.2015 Rozdělení do skupin ml.děti

Kontaktní osoba:



Hanspaulská laťka


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 6.-9. třída 8.12.2015 8.00 - 11.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Házená


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žáci 6.- 7. třída 1.12.2015 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha

žáci 8.-9. třída 4.12.2015 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Minifotbal


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 2.10.2015 - 9.10.2015 8.15 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 2.10.2015 - 9.10.2015 8.15 - 13.30 Fotbalové hřiště -SK Aritma Praha

2.10.,5.10.,7.10. 2015 skupiny ml.žáci, st. žáci
9.10.2015 finále ml.žáci, st. žáci

Kontaktní osoba:



Miniházená


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
3.-5. třída žactvo 7.12.2015 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Plavání


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 30.9.2015 8.40 - 13.00 Bazén ČZU- Suchdol

Kontaktní osoba:



Přespolní běh- Džbán


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 6.10.2015 10.00 - 12.00 Areál Džbán

Kontaktní osoba:



Stolní tenis


1. pololetí 2015/2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, ml. žáci, st. žákyně, st. žáci 19.10.2015 - 21.10.2015 8.30 - 12.30 ZŠ Dědina
19.10. 2015 ml. žactvo
21.10. 2015 st. žactvo

Kontaktní osoba:



Aktuální pořadí

Aktuální pořadí na tento školní rok se připravuje.

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy. Stáhnout

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol. Stáhnout