Propozice a výsledky


Školní rok:   2018/2019   2017/2018   …   2015/2016   2014/2015  

Atletický trojboj

2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. 1. stupeň ZŠ smíšené družstvo -starší děti 17.5.2019 - 17.5.2019 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Basketbal SLZŠ


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Starší žákyně, starší žáci 27.2.2019 - 13.2.2019 8.00 - 12.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin 27.2.2019 - 13.3.2019 8.00 - 12.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Beachvolejbal


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, starší žákyně 23.5.2019 - 23.5.2019 9.00 - 13.00 hřiště ČZU Suchdol

mladší žáci, starší žáci 24.5.2019 - 24.5.2019 9.00 - 13.00 hřiště ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



Dopravní soutěž mladých cyklistů


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 20.5.2019 - 20.5.2019 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM P-6

Kontaktní osoba:



Futsal


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 11.2.2019 - 28.2.2019 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Rozdělení do skupin 11.2.2019 - 28.2.2019 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Kontaktní osoba:



McDonaldˇs Cup - minifotbal


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 11.4.2019 - 16.4.2019 8.00 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 11.4.2019 - 16.4.2019 8.00 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



Nebušický běh


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti, mladší žactvo, starší žactvo 23.4.2019 - 23.4.2019 9.00 - 13.00 Areál zdraví- Nebušice, Šárka

Kontaktní osoba:



Nohejbal


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 4.4.2019 - 4.4.2019 8.15 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6

starší žáci 5.4.2019 - 5.4.2019 8.15 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



Pohár rozhlasu


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Starší žákyně, starší žáci 3.5.2019 - 3.5.2019 7.30 - 14.00 Stadion mládeže, Na Kotlářce 1

Mladší žákyně, mladší žáci 7.5.2019 - 7.5.2019 7.30 - 14.00 Stadion mládeže, Na Kotlářce 1

Kontaktní osoba:



Přetah lanem


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti, mladší žactvo, starší žactvo 2.4.2019 - 2.4.2019 8.15 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Softball


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo II. stupně ZŠ 9.4.2019 - 9.4.2019 8.00 - 14.00 hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Šplh


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti a žactvo 1.-9. třída 5.2.2019 - 7.2.2019 8.30 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Volejbal 3+3


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo 22.3.2019 - 22.3.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Volejbal SLZŠ


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Starší žákyně, starší žáci 19.3.2019 - 21.3.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Vybíjená SLZŠ JUNIOR


2. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 25.3.2019 - 29.3.2019 8.00 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin 25.3.2019 - 29.3.2019 8.00 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Aerobic


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti, mladší žactvo, starší žactvo 18.9.2018 - 18.9.2018 7.45 - 13.00 Hala ZŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Atletický čtyřboj


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žactvo 21.9.2018 - 21.9.2018 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

mladší žactvo 25.9.2018 - 25.9.2018 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Florbal


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin - st.žákyně, st. žáci 15.10.2018 - 19.10.2018 8.00 - 13.00 Hala T.G.Masaryka P-6

st.žáci, st.žákyně, ml.žáci, ml. žákyně 15.10.2018 - 9.11.2018 8.00 - 13.00 Hala T.G.Masaryka Ruzyně, ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin - ml. žáci, ml. žákyně 6.11.2018 - 9.11.2018 8.00 - 13.00 Hala T.G. Masaryka Ruzyně,ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Florbal- děti


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 12.11.2018 - 16.11.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdlení do skupin 12.11.2018 - 16.11.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Házená


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 20.11.2018 - 20.11.2018 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Házená SLZŠ


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci 29.1.2019 - 29.1.2019 8.50 - 13.00 Hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Mikulášská laťka


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 29.11.2018 - 29.11.2018 8.00 - 11.00 Nafukovací hala Strahov

Kontaktní osoba:



Miniházená


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší, starší děti (3.-5. tř.) 23.11.2018 - 23.11.2018 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Minikopaná


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 8.10.2018 - 12.10.2018 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 8.10.2018 - 12.10.2018 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



Plavání


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, žákyně, starší žáci, žákyně 3.10.2018 8.40 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



Přehazovaná


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.třída, žákyně 7. třída 18.1.2019 - 25.1.2019 8.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



Přehazovaná Junior


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Upozornění ke skupinám 26.11.0201 - 28.11.2018 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

starší děti 26.11.2018 - 30.11.2018 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



Přespolní běh


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, žákyně, starší žáci, žákyně 2.10.2018 10.00 - 13.00 Divoká Šárka- Džbán, Vokovice

Kontaktní osoba:



Stolní tenis


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, žákyně, starší žáci, žákyně 23.10.2018 - 25.10.2018 8.15 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Šachy


1. pololetí 2018/2019
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žactvo II. stupeň 16.1.2019 - 16.1.2019 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

ml. a st. děti I.stupeň 23.1.2019 - 23.1.2019 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



Aktuální pořadí

Stáhněte si aktuální pořadí v Poháru Věry Čáslavské Stáhnout

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy. Stáhnout

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol. Stáhnout