Propozice a výsledky


Školní rok:   2016/2017   2015/2016   2014/2015  

Atletický trojboj

2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 16.5.2017 8.00 - 14.00 Hřiiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Basketbal


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 24.2.2017 - 28.2.2017 8.00 - 12.30 Hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



Beachvolejbal


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 2.6.2017 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU- Suchdol

mladší žákyně, starší žákyně 6.6.2017 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU- Suchdol

Kontaktní osoba:



Dopravní cyklistická soutěž


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti, ml. žactvo, st. žactvo 18.5.2017 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Přihláška 18.5.2017 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Futsal


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 15.2.2017 - 22.2.2017 8.00 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

Rozdělení do skupin 15.2.2017 - 22.2.2017 8.00 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

Kontaktní osoba:



Házená


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci 8.-9. třída 17.1.2017 8.45 - 13.00 Hala Dukla Praha Na Julisce

Kontaktní osoba:



In- line brusle


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo, st. žactvo 30.5.2017 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Minifotbal McDonald´s Cup


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 25.4.2017 - 27.4.2017 8.00 - 13.30 Hřiště SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin 25.4.2017 - 27.4.2017 8.00 - 13.30 Hřiště SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



Nebušický přespolní běh


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 11.4.2017 9.00 - 12.30 Areál zdraví - Nebušice

Kontaktní osoba:



Nohejbal


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 10.4.2017 8.15 - 14.00 hřiště DDM P-6, Na Vypichu

starší žáci 12.4.2017 8.15 - 14.00 hřiště DDM P-6, Na Vypichu

Kontaktní osoba:



POHÁR ROZHLASU


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, mladší žákyně 2.5.2017 8.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Dědina

starší žáci, starší žákyně 4.5.2017 8.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Přehazovaná


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 7. třída 16.1.2017 - 20.1.2017 8.15 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

žákyně 6. třída 16.1.2017 - 20.1.2017 8.15 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



Přetah lanem


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 6.4.2017 8.15 - 12.00 ZŠ Dědina

ml. žactvo 6.4.2017 8.15 - 12.00 ZŠ Dědina

st. žactvo 6.4.2017 8.15 - 12.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Softball


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 18.4.2017 7.45 - 14.00 Hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Šachy I.stupeň


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. děti 1.-5. třída 25.1.2017 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Šachy II.stupeň


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.a st. žactvo 6.-9. třída 11.1.2017 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



Šplh


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 30.1.2017 - 2.2.2017 8.30 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Volejbal


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 21.3.2017 - 23.3.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Volejbal 3+3


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo 22.3.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



Vybíjená


2. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
4.-5. třída A) otevřená, B) dívky 8.3.2017 - 15.3.2017 8.00 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Rozdělení do skupin 8.3.2017 - 15.3.2017 8.00 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



Aerobic


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 23.9.2016 8.00 - 14.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



Atletický čtyřboj


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo, starší žactvo 26.9.2016 - 27.9.2016 8.00 - 13.30 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Florbal


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin - starší žáci 4.11.2016 - 9.11.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 4.11.2016 - 28.11.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu, ZŠ T.G.Masaryka

Rozdělení do skupin- ml. žáci a žákyně, st. žákyně 14.11.2016 - 28.11.2016 8.00 - 13.00 ZŠ T.G.Masaryka

Kontaktní osoba:



Florbal děti


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 17.10.2016 - 21.10.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 17.10.2016 - 21.10.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Házená


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 6.12.2016 8.45 - 13.00 HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Mikulášská laťka


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 5.12.2016 8.00 - 10.00 nafukovací hala USK Praha, Strahov

Kontaktní osoba:



Minifotbal


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 10.10.2016 - 14.10.2016 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha - Fotbal

madší žáci, starší žáci 10.10.2016 - 14.10.2016 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



Miniházená


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti 3.-5. třída 7.12.2016 8.45 - 13.00 HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



Plavání


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 4.10.2016 8.40 - 13.00 bazén ČZU Praha

Kontaktní osoba:



Přespolní běh


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 5.10.2016 10.00 - 12.00 Lesopark u koupaliště Džbán

Kontaktní osoba:



Stolní tenis


1. pololetí 2016/2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 24.10.2016 - 25.10.2016 8.30 - 12.30 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Aktuální pořadí

Stáhněte si aktuální pořadí v Poháru Prahy 6. Stáhnout

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy. Stáhnout

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol. Stáhnout