Propozice a výsledky


Školní rok:   2019/2020   2018/2019   …   2015/2016   2014/2015  

Aerobic

1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. žáci a žákyně 1.-9. třída 18.9.2019 - 18.9.2019 7.45 - 13.00 Hala ZŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



Atletický čtyřboj


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída 24.9.2019 - 24.9.2019 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Florbal


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin kategorie IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 16.10.2019 - 4.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6- Ruzyně

III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV. žáci a žákyně 8.-9.třída 16.10.2019 - 12.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6- Ruzyně

Kontaktní osoba:



Florbal- děti


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. žactvo1.-3. třída, II. žactvo 4.-5. třída 7.11.2019 - 20.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



Minifotbal


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, IV. žáci 7.10.2019 - 15.10.2019 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha Fotbal

Rozdělení do skupin 7.10.2019 - 15.10.2019 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha Fotbal

Kontaktní osoba:



Plavání


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída,IV.žáci a žákyně 8.-9. třída 3.10.2019 - 3.10.2019 8.40 - 13.00 Bazén ČZU, Praha 6- Suchdol

Kontaktní osoba:



Přespolní běh


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída,IV.žáci a žákyně 8.-9. třída 1.10.2019 - 1.10.2019 10.00 - 13.00 Lesopark u koupaliště Džbán

Kontaktní osoba:



Stolní tenis


1. pololetí 2019/2020
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně, IV. žáci, žákyně 21.10.2019 - 23.10.2019 8.15 - 13.00 Tělocvičny ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



Aktuální pořadí

Aktuální pořadí na tento školní rok se připravuje.

Kalendář akcí

Stáhněte si kalendář sportovních soutěží, které pořádá DDM Praha 6 pro děti a žáky škol MČ Praha 6, Suchdol, Nebušice, Lysolaje a MČ Praha 17 – Řepy. Stáhnout

Manuál

Stáhněte si manuál obsahující podmínky a pravidla pro účast žáků škol na sportovních soutěžích obvodních kol.